چیدانه دکوراسیون کلاسیک پذیرایی، 15 عکس از بهترین خانه‌های ایرانی!-مبل وکیلی

برای صرف‌نظر کردن از پاسخ‌گویی اینجا را کلیک نمایید.

ریشه این سبک، در طراحی های رم و یونان باستان با گرایش و سلیقه‌های مدرن طراحان دکوراسیون داخلی است. اگر دکوراسیون کلاسیک با تم رنگی آبی انتخاب کردید ، بهتر است از فرشی با رنگ آبی استفاده کنید. ۴.کمد دیواری باید درب های آن را هماهنگ با طرح و رنگ سرویس خواب تهیه کرده تا هارمونی جذابی در اتاق شکل گیرد.

ویژگی های دکوراسیون خانه سبک کلاسیک

شما به راحتی می توانید به سبک کلاسیک اعتماد کنید و دکوراسیون داخلی خانه خود را به دست آن بسپارید و از نتیجه کار کاملا راضی باشید، این سبک گرما و حس راحتی روزهای کودکی مان را به یادمان خواهد آورد. مبلمان چوبی معمولاً ترکیبی از خطوط مستقیم و منحنی خواهند بود. ممکن است جزئیات کنده کاری در دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک نیز وجود داشته باشد. در حالی که مجله خبری دکوراسیون قطعات چوبی اغلب با لکه های تیره به پایان می رسند ، به دلیل اینکه خطوط هر قطعه کلاسیک باشد ، در یک اتاق سنتی نیز می توان از چوب های سبک استفاده کرد. یکی دیگر از ویژگی های مهم سبک کلاسیک در بازسازی منزل، مبلمان مناسب با این فضاها است. مبلمان به کار رفته در این سبک دارای تزئینات فراوان است و حالتی پر زرق و برق و تجملاتی را در خانه ها ایجاد میکند.

  • در دکوراسیون کلاسیک از مبلمان چوبی با رویه شیشه ای و طرح های انحنا دار استفاده میکنند.
  • مبلمان، دکوری ها، و وسایل همه بصورت جفت و در کنار یا مقابل یکدیگر هستند.
  • نوع کاربری ساختمان ( دکوراسیون تجاری، مسکونی و اداری) در نوع نورپردازی و وسعت آن اثر می گذارد.
  • نرم افزاهای بسیاری زیادی با کاربردهایی متفاوت جهت ترسیم نقشه‌های دو بع…
  • دکوراسیون کلاسیک به سبکی با رنگ‌های غنی و فاخر معروف است.
گچبری هایی که به صورت یکپارچه و قرینه در سقف و ستون ها امتداد دارند. در دکوراسیون کلاسیک باید از نورپردازی های غیر ضروری خودداری کرد. هدف برجسته کردن اِلمان ها یا همان نقش و نگار سرستون ها و منبت کاری ها در سبک معماری کلاسیک می باشد. تقارن در نورپردازی نیز باید برگرفته از سبک کلاسیک باشد. یکی از شناخته شده ترین متریال ها در دکوراسیون کلاسیک، چوب می‌باشد. در تمام بخش‌ها مانند کابینت آشپزخانه، میز و صندلی، دسته و بدنه مبلمان و حتی ساخت مجسمه ها از چوب استفاده می کنند.

بازسازی منزل با به کار بردن انواع چوب

در سبک کلاسیک پذیرایی دارای فرش های دستباف و یا ابریشمی با نقوش ریز و پرکار بوده و پرده های مخمل و والان یا کتیبه دار در آن نصب می شود. پارچه مبلمان و پرده ها را در یک جنس انتخاب کرده و طرح های نزدیک یا شبیه به هم دارند. آشپزخانه های سبک کلاسیک قهوه ای رنگ بوده و دارای شیر آلات برنزی و طلایی و لوسترهای کریستالی می باشد. کابینت مناسب برای سبک کلاسیک از جنس چوب بوده و دارای حکاکی های پیچیده یا خطوط صاف می باشد. میزهای غذاخوری بزرگ و چوبی، صندلی هایی با روکش مخمل یا ساتن از دیگر المان های مناسب برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه به این سبک می باشند.

برخی اصطلاحات دکوراسیونی که باید معنایشان را بدانید