10 نمونه عالی و لاکچری دکوراسیون خانه های مدرن تهران چی بچین-مبل وکیلی

انتخاب سرویس آشپزخانه، سرویس چای خوری یا سرویس ادویه در رنگ های مختلف، نمونه‌ای از این مثال است. زمانی که شما از هر سه انتخاب فوق در کنار یکدیگر استفاده می کنید، به مانند مجله خبری دکوراسیون این است که یک پالت نقاشی در دست گرفته اید و با ترکیب رنگ ها، تابلوی بسیار جذاب و چشم نواز خلق کرده‌اید. به این ترتیب می توانید زیباترین دکوراسیون آشپزخانه را طراحی کنید.

  • استفاده از فرش ایرانی و سایر المان های سنتی همچون قالیچه ایرانی، پارچه های ترمه و ترکیب آن با سایر عناصر دکوراتیو، از جمله اصلی ترین شاخصه سبک ایرانی است.
  • رنگ‌های گرم نیز فضای آرامش‌بخشی را در اختیار ساکنان منزل قرار می‌دهند.
  • مبلمان روستایی، پارچه‌های گلدار ظریف، لوسترهای درخشان و… از ویژگی‌های برجسته سبک شابی شیک هستند.

به علاوه ، یک کاغذ دیواری با نقوش ساده تر یا کمرنگ تر نیز به خلوت به چشم رسیدن فضا کمک شایانی می کرد. البته تنها یکی از دیوارها با این کاغذدیواری پوشیده شده است و این یک ظرافت عالی در طراحی چنین فضای کشیده ای محسوب می شود. سبک مدیترانه‌ای یکی از سبک‌هایی است که علاوه بر سبک ساحلی برای ویلاهای شخصی بسیار مناسب و پرکاربرد است. معمولا در این سبک چشم‌اندازی از دریا در نظر گرفته می‌شود و لوازمی لوکس و استاندارد باید برای آن انتخاب شود. در دکوراسیون داخلی روستیک فضای داخل را مانند فضایی باز دکور می‌دهند.

زیبا ترین دکوراسیون داخلی منزل

انواع رنگ هایی که در گروه قرمز، نارنجی، بنفش، صورتی تند، قهوه ای تیره، زرد روشن قرار می‌گیرند، نمونه‌ای از این رنگ ها محسوب می شوند. آنچه در طراحی دکوراسیون داخل منزل اهمیت دارد این است که شما می‌توانید از تمام پتانسیل های داخل خانه استفاده کنید. برخی از طراحان دکوراسیون به صاحبخانه پیشنهاد می دهند قبل از اینکه دکوراسیون را شروع کنند، بهتر است برخی از قسمت های فرسوده خانه را بازسازی نمایند. به این ترتیب اگر لوازم و ابزارهای جدید در دکوراسیون استفاده کنید، تا سال های سال برای شما باقی می ماند.

قرمز، سبز، بنفش و رنگ های شاد دیگر می تواند فضای دلنشینی برای فرزند شما آماده کند. در انتخاب رنگ غالب وسایل اتاق حتما از فرزندتان نظر خواهی کنید زیرا یک قاعده کلی برای استفاده از رنگ ها وجود ندارد. یکی دیگر از اصول مهم برای طراحی دکوراسیون منزل شیک، استفاده از نور پردازی مناسب است. برای داشتن یک نور پردازی ایده آل برای سبک خانه تان حتما با یک طراح داخلی منزل مشورت کنید. یکی از مهمترین ترفندهایی که می توانید دکوراسیون منزل کوچک را زیباتر بچینید، استفاده از کابینت ها، قفسه ها، کشوها و ابزارهای ذخیره سازی است.

مدل دکوراسیون خانه های ایرانی، چیدمان هایی با سلیقه بانوی منزل

مبل راحتی به نوعی از کاناپه گفته می شود که به صورت دو نفره ، سه‌ نفره و بیشتر ساخته می شود. در بدنه این مبلمان معمولا از چوب استفاده نمی شود و دارای پایه‌های کوتاه و دسته‌های پهن می&zwn.. در صورتی که دانش و مهارت کافی پیرامون این مسئله داشته باشید، می توانید یک چیدمان حرفه ای و اصولی خلق کنید. ما می توانیم محصولات مورد نیاز شما را با قیمت کمتری تهیه کرده و در اختیارتان قرار دهند. اگر دوست دارید دیوارها بلندتر به نظر برسند، چند تابلو عمودی را در کنار هم نصب کنید؛ و اگر مایلید دیوارها طولانی‌تر به نظر برسند، یک تابلوی افقی بر روی دیوار موردنظر نصب کنید. بهتر است رنگ دیوارها و کف تا حدودی باهم هماهنگی داشته باشد.

برای چیدمان ابتدا از وسایل اصلی با ابعاد بزرگتر شروع کنید و بقیه وسایل را مطابق با آن بچینید. یکی از نکات قابل‌توجه در دیزاین داخلی توجه کاربردی به المان‌های طراحی است که به‌عنوان دو مثال عملی و کاربردی به آینه و گل‌ها و گیاهان زینتی اشاره گردید. دسته دیگری از آینه‌های دکوراتیو هم هستند که خودِ برش آینه به شکل‌های گوناگون است و در پشت آن‌ها چسب محکمی قرار داده‌شده است. کف‌پوش‌ها بیشتر از انواع لمینت با طرح چوب و یا پارکت انتخاب می‌شوند.