10 نکته کلیدی برای طراحی حرفه‌ای دکوراسیون آشپزخانه مدرن کیلیدمگ-مبل وکیلی

ایده‌هایی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه متوسط وجود دارد که روز به روز این ایده‌ها در حال افزایش هستند؛ زیرا هر روزه شاهد ابزار و وسایل جدیدتری هستیم. این را به یاد داشته باشید که فضاهای کوچک آشپزخانه مانعی برای خلاقیت شما ایجاد نکنند؛ زیرا با فضای کمی هم می‌توان جلوه آشپزخانه را چند برابر کرد. کافیست کمی ایده ببینید و یا می‌توانید از خیال پردازی‌های خود هم نیز کمک بگیرید.

یعنی هم از نظر مشاوره و راهنمایی و هم از نظر کیفیت و ظرافت در انجام کار و هم از نظر تحویل به موقع کار و احساس مسئولیت کردن. با تشکر از پیگیری های سلام ساختمان، آقای دهقانی از لحاظ اخلاقی بسیار عالی و متین و دلسوز کار هستند و از لحاظ حرفه ای هم در نهایت دقت و وسواس کار می کنند . آقای رشید، مردی بسیار خلاق و ایده پرداز و شدیداً خوش قول هستند. برای روح بخشیدن به آشپزخانه می توانید از دو یا سه گلدان طبیعی استفاده کنید. جزئیات درخواست خود را وارد کنید تا از مناسب‌ترین متخصصان پیشنهاد قیمت دریافت کنید. یکی از موارد بسیار مهم، جانمایی صحیح پریزها و کابل‌ها برای استفاده روزانه افراد در آشپزخانه است.

معرفی 4  مدل میز ناهار خوری روستیک متناسب با دکوراسیون آشپزخانه ایرانی ساده

در آشپزخانه‌های سنتی، از متریال‌های طبیعی مانند چوب سخت و سنگ استفاده می‌شود. در آشپزخانه‌های امروزی استفاده از قفسه به جای کابینت حسابی هواخواه پیدا کرده است. جذابیت چیدن وسایلِ دکوری خاص، قرار دادن انواع گلدان و بزرگتر شدن فضا مهم‌ترین دلایل ترجیح قفسه به کابینت است.

  • پالت رنگ آشپزخانه نیز می‌تواند با رنگ سایر فضاهای خانه هماهنگ باشد.
  • فضای درون آشپزخانه حداقل باید یک متر عرض داشته باشد تا بتوان راحت در آن حرکت کرد و به پخت و پز پرداخت.
  • استفاده از کابینت‌ها و کاشی‌های با رنگ‌های قهوه‌ای، مشکی و طوسی پر‌رنگ فضای آشپزخانه را کوچک نشان می‌دهد.
  • همچنین کاربری بیشتری به جزیره موجود در آشپزخانه بدهد و فضای بالای جزیره، بدون استفاده باقی نمی‌ماند.
  • انتخاب گلیمی با طرح گبه یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کف آشپزخانه است.
  • این طرح علاوه بر ایجاد حس و حال سنتی در آشپزخانه قیمت بسیار مناسبی هم دارد.
اگر خودتان تصمیم دارید که آشپزخانه منزلتان را به بهترین شیوه چیدمان کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. نورپردازی در بالای و پایین کابینت ها آشپزخانه را روشن تر می کند. به عبارتی نورپردازی در مجله خبری دکوراسیون مدرن یک ضرورت است. در دکوراسیون آشپزخانه مدرن سقف را به هیچ عنوان دیزاین نکنید. در دکوراسیون مدرن سقف یکدست است و با لامپ های کوچک نورپردازی می شود. آشپزخانه‌های کوچک برخلاف آشپزخانه‌های بزرگ شدیداً نیاز به دکور و لوازم جانبی دارند.

۳. دکوراسیون آشپزخانه مدرن با تم خنثی و دیوار چوبی

ثبت سفارش خدمات دکوراسیون آشپزخانه در “خدمت از ما” کاملاً رایگان است. شما با پاسخ دادن به چند سؤال ساده می‌توانید سفارشتان را ثبت کنید. با مشخص کردن متراژ آشپزخانه و قید مواردی که می‌خواهید بازسازی شود، می‌توانید متخصص مناسب‌تری برای بازسازی دکوراسیون اشپزخانه خود پیدا کنید. در انتها با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس موردنظرتان، ثبت سفارش به پایان می‌رسد و می‌توانید منتظر پیشنهاد متخصص‌ها بمانید. اندازه و متراژ آشپزخانه، مواردی که به تعمیر و تعویض نیاز دارند، نصب کابینت، رنگ آمیزی یا کاشی کاری و …

انتخاب کاشی و سرامیک سنتی در طراحی آشپزخانه ای ایرانی