15 ایده جالب برای طراحی دکوراسیون ساده اتاق خواب جوان و نوجوان مجله کوروش-مبل وکیلی

تصور کنید در پایان یک روز کاری شلوغ و پر از استرس، وسایل خود را جمع می‌کنید و راهی خانه می‌شوید. تصور چه چیزی به شما انگیزه بازگشت به خانه را می‌دهد؟ به احتمال قوی تصور اتاق خواب‌تان با تختی راحت و محیطی دلچسب یکی از انگیزه‌های اصلی شما برای برگشت به خانه است. به جای استفاده از مبلمان تیره و سنگین، از قطعات سبک و کم رنگ مانند تخت خواب فلزی و میز کنار تخت به سبک کافه استفاده کنید.

مانکن جواهر چوبی تیره می‌تواند تضاد بسیار خوبی با رنگ کرم و بژ روشن و دیگر لوازم اتاق باشد. برای تزیین دیوارها میتوانید از عکس‌های خانوادگی و یا تابلوهای زیبا استفاده کنید و آن را در جای مناسب نصب کنید. جهت برقراری تماس کارشناس با شما و پاسخ به سوالات شما، لطفا شماره تماس و نام خود را برای کارشناس ارسال نمایید. یک رویکرد ساده با استفاده از آرایه های طبیعی برای مطابقت با بالکن سرسبز با گیاهان آویزان و درختان گلدانی دارد . شما با ثبت سفارش رایگاندر سایت استادکار، چند پیشنهاد از استادکاران معتبر و متخصص منطقه خود دریافت می‌کنید.

  • بسیاری از افراد در سالن منزل ترس از دلگیر شدن فضا دارند و ریسک کمی در این قسمت میکنند.
  • انتخاب المان هایی که قصد دارید از آن ها در دیزاین اتاق خوابی شیک استفاده کنید، چگونگی چیدمان وسایل و غیره در طراحی این قسمت از خانه اهمیت دارد.
  • اگر نیاز دارید که در اتاق خواب خود با لپ تاپتان کار کنید یا به مطالعه بپردازید، ممکن است میز آرایش شما به عنوان میز تحریر نیز عمل کند.
  • به یاد داشته باشید که وجود قطعات هنری رنگارنگ بر روی دیوارها ضروری است.
  • رنگ های گرم تند جلوه سرزنده تر و دلنشین تری در دکوراسیون یک اتاق خواب ساده خواهند داشت و رنگ های سرد می توانند جلوه ای رسمی و شیک در اتاق ایجاد کنند.
  • اگر اتاق پسر شما فضای کمی دارد، ساخت چنین دکوراسیون کم جایی می‌تواند ایده خوبی باشد.

پس همیشه باید تلاش کنیم که فضایی که در آن زندگی میکنیم به بهترین شکل و متناسب با سلیقه خود دیزاین کنیم. دکوراسیون و رنگ‌بندی اتاق خواب دخترانه باید آرامش‌بخش باشد که باعث شادی و نشاط او شود. تا با توجه به اینکه دختران روحیه حساسی دارند دکوراسیون اتاق خواب آنها از اهمیت زیادی برخورداری است. تا انتهای مطلب با مجله دکوراسیون هشتی همراه باشید تا در این خصوص بیشتر توضیح دهیم. این شعار یعنی مهم‌ترین عنصر در محیط، کاربرد یک وسیله است نه ظاهر آن.

اتاق خواب صنعتی

سلام ساختمان یک سایت تخصصی برای خدمات ساختمانی و به طور خاص کابینت و کمد است. دکورهای چوبی با چراغ‌های هالوژنی و کفپوش چوبی، ظاهر اتاق را مدرن می‌کنند. از چنین طرح‌هایی می‌توانید مجله خبری دکوراسیون ایده بگیرید و آن‌ها را با طرح دلخواه خود ادغام کنید و طرحی جدید خلق کنید. از ویژگی‌های دیگر این سبک، استفاده از دیوارها و پارچه‌های صیقلی و براق در دکوراسیون اتاق است.

رنگ‌های بژ، آبی آسمانی، سفید و طوسی همگی مثال‌هایی از رنگ مناسب اتاق خواب هستند. البته شما می‌توانید با استفاده از ترکیب رنگ‌های جسورتر مثل قرمز در میان رنگ‌های خنثی، خلاقیت در دکوراسیون اتاق خواب خود ایجاد کنید. اما سعی کنید استفاده از رنگ‌های تند را تا حد امکان به حداقل برسانید. همچنین رنگ اتاق خواب می‌تواند در جلوه ابعاد آن نیز تاثیر بگذارد.

فضای خواب، نیازمند آرامش، سکون و استراحت پس از یک روز پر هیجان است. بهتر است برای تزیین دیوارهای اتاق خواب از کاغذ دیواری های بسیار شلوغ استفاده نشود. حتی برای یک اتاق کاملا ساده و خلوت این سبک کاغذ دیواری می تواند جلوه ای آشفته و پرهیاهو ایجاد کند. از رنگ های روشن و ساده بدون تزیینات شلوغ برای کمدها استفاده کنید. به عبارتی برای خلوت و منظم به چشم رسیدن دکوراسیون اتاق خواب، بهتر است کمدها همانند یک دیوار ساده یکپارچه به چشم بیایند. ✔ یکی از المان های تاثیر گذار در رنگ بندی مناسب دیوارها، آجر نما دکوراتیو می باشد.

رازهای طراحی دکوراسیون اتاق خواب