40 مدل دکوراسیون اتاق خواب با ایده جدید-مبل وکیلی

ببینید چطور استفاده از این رنگ‌ها باعث زنده شدن این اتاق خواب شده است. انتخاب رنگ مناسب برای اتاق خواب می‌تواند منجر به خوابی آسوده در شب و اثری آرام کننده بر فردی که وارد اتاق می‌شود، داشته باشد. رنگ‌های آرامش بخش شامل رنگ‌های خنثی مانند خاکستری و قهوه‌ای روشن، بژ و کرمی می‌شود. با اضافه کردن رنگ‌هایی مثل آبی، سبز پاستلی، طلایی و زرد فضا را جذاب‌تر کنید. در طراحی اتاق خواب باید توجه داشت از رنگ ها گرم زیاد استفاده نشده و به جای آن از رنگ های خنثی و آرام بخش استفاده شود. از موارد مهمی که در قبل از هر اقدامی بایستی به آن توجه نمود تعیین سبک دکوراسیون مورد علاقه و متناسب برای اتاق خواب می باشد.

  • همچنین ممکن است راه مناسبی برای نگهداری ملافه های تازه شسته شده باشد تا زمانی که زمان تعویض ملحفه ها می رسد در دسترس باشد.
  • استفاده از این اتاق به عنوان مکانی برای استراحت و پرداختن به کارهای شخصی باعث می شود که توجه ویژه ای به طراحی این قسمت از خانه شود.
  • استفاده از ترکیب رنگ زرد و مشکی و سفید، برای چیدمان اتاق خواب با روحیات پسرها سازگاری زیادی دارد.
  • ۲۵- از سوی دیگر، سقف های کم ارتفاعی مثل اتاق خواب های زیرشیروانی، خود می تواند راه حل طراحی باشد.
  • هرچه رنگها تیره تر شود کار شیک تر وهرچه روشن تر شود کار دلباز تر خواهد شد.
  • در طراحی دکوراسیون اتاق خواب این پروژه از دیوارکوب و نورمخفی استفاده شده است .
برای داشتن یک دکوراسیون با ثبات بهتر است از رنگ‌هایی استفاده کنید که زود برای‌تان تکراری نشوند. بله، از طراحی تا بازسازی و اجرای دکوراسیون تماما توسط تیم ورتینا اجرا میگردد. برای داشتن یک گالری زیبا در خانه خود بهتر است به مواردی توجه کنید.

سبک کلاسیک

فرش اتاق خواب باید نرم باشد بهتر است از فرش‌هایی با بافت سفت مانند جاجیم و موکت‌های نمدی استفاده نکنید. با این وجود بسیاری از افراد نمی‌دانند که چطور با طراحی دکوراسیون اتاق خواب، چنین آرامشی را به خود هدیه کنند و خیلی از اوقات، اتاق خواب تبدیل به بی‌نظم‌ترین و کم اهمیت‌ترین اتاق خانه می‌شود. حتی گاهی برخی افراد به اشتباه تصور می‌کنند که اهمیت دکوراسیون اتاق پذیرایی یا آشپزخانه به علت حضور مهمانان در آن، بیشتر است. اگر دوست دارید برای دکوراسیون اتاق خواب هزینه کنید یکی از دیوارها را به سلیقه خودتان و هماهنگ با سایر لوازم اتاق نقاشی یا کاغذ دیواری کنید.

برای داشتن یک دکوراسیون خیره کننده فرشها را متناسب با پالت رنگی اتاق انتخاب کنید. پیشنهاد میکنیم که رنگ فرش را با یکی از موارد؛ پرده اتاق خواب، رنگ دیوار و یا رو تختی هماهنگ کنید. فرش‌های وینتیج یا کهنه‌­نما گزینه مناسبی برای دیزاین و دکوراسیون اتاق‌­های خواب با سبک مدرن می‌باشند.

پس میتوان از کمد، دراور، جعبه‌های نظم دهنده، کتابخانه برای نگهداری وسایل استفاده کرد. بهتر است تختخواب را در دورترین نقطه از در اتاق خواب قرار دهید ولی در عین حال زمانی که روی تختخواب دراز کشیده‌اید درب اتاق خواب را ببینید. برای تختخواب دونفره بهتر مجله خبری دکوراسیون است طوری قرار بگیرد که از دوطرف فضای کافی برای هریک از زوجین قرار داشته باشد. یک پرده با رنگ ملایم که طول آن تا زمین می­ رسد، می ­تواند حس خوبی در اتاق خواب ایجاد کند. پرده اتاق خواب، بهتر است به راحتی باز و بسته شود و مانع باز شدن پنجره نباشد.

سبک‌های دکوراسیون اتاق خواب

اگر کف اتاق خواب خود را با کاشی و سرامیک یا چوب کفپوش کرده‌اید، با استفاده از یک قالیچه روی آن، گرما و جذابیت فضا را دوچندان کنید. در مدل اتاق خواب سنتی از روتختی های چهل تکه و کوسن ها و بالشت های ترمه دوزی شده استفاده می شود. ابتدا یک لیست از وسایلی که یک اتاق خواب لازم دارد را از نظر خودتان بنویسید بعد لوازمی که دارید را مشخص کرده و سپس متوجه می شوید که چه وسایلی باید تهیه کنید و چه لوازمی را باید بدهید یا بفروشید. از فضای اتاق، کاربردی استفاده کنید و وسایل کم‌جا را انتخاب کنید. چون دکوراتورهای ما ارزیابی شده هستند، خیالتان می‌تواند راحت باشد که دقیقا همین طرح را با همین کیفیت تحویل شما می‌دهند. برای سفارش مدل بالا روی ثبت درخواست کلیک کنید و هنگامی که مشاورین ما با شما تماس می‌گیرند، جزئیات طرح دلخواه خودتان را حتما بگویید تا دقیق‌تر شما را راهنمایی کنند.