40 مدل دکوراسیون اتاق خواب با ایده جدید-مبل وکیلی

داشتن اتاق خوابی رویایی و بزرگ برای بسیاری از افراد یک رویا می باشد ولی اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که فضای اتاق خواب تان بزرگ است می توانید با به کار بردن کمی خلاقیت اتاق خواب با فضایی کاربردی و آرامش بخش را داشته باشید. ترکیب رنگ آبی آسمانی و سفید، برای داشتن یک دکوراسیون شیک، عالی است. اما شما می‌توانید با سفارش این طرح به سلام ساختمان، با کمترین قیمت ممکن آن را اجرا کنید.

با استفاده از این نکته کوچک میتوانید منزل خود را با یک طراحی داخلی مناسب بزرگتر جلوه دهید. نورپردازی دردکوراسیون اتاق خواب بایدبه نحوی باشد که بتوانید درمواقع لازم اتاقی پر نورچه بصورت طبیعی چه درشب داشته باشید. باید طراحی داخلی اتاق به شکلی پیشروی کند تا نکات منفی در محیط اتاق حذف شوند. رنگ‌های ملایم، خطوط ساده و فضای خلوت، محیطی آرام و لذت‌بخش را در یک اتاق خواب مدرن ایجاد می‌کنند که برای یک اتاق خواب مستر انتخابی عالی محسوب می‌شود. طرح‌های «اتومیک» (یکی از سبک‌های طراحی که در عصر اتمی در سال‌های ۱۹۴۰ تا ۱۹۶۰ شکل گرفت و اساس طراحی را برمبنای علوم اتمی، پایه‌ای و سمبل‌های فضایی قرارداد) در یک اتاق خواب مدرنِ اواسط قرن، دیزاینی جذاب و سرگرم‌کننده است.

بزرگ نشان دادن فضای اتاق یکی از راهکارهای مناسب برای کاهش هزینه ها است. دیگر لازم نیست که حتما به خودمان اجبار کنیم که رنگ دیوارها باید سفید باشد. باید بدانیم که بعضی از رنگ های تیره باعث میشود که کنج های اتاقِ معلوم نباشد و اتاق بزرگتر به نظر برسد.

دکوراسیون اتاق خواب

اگر اثاثیه زیاد باشد اتاق شلوغ به نظر میرسد و این مخالف علم فانگ شویی میباشد. اگر فضای اتاق به شما اجازه میداد چند تکه ازمبلمان یا وسایل کناف دکوراتیو را با فاصله از دیوارقرار دهیم. سبک اتاق‌خواب‌تان هرچه هست، آزادانه و به سلیقه‌ی خود چیزهایی به چیدمان اضافه کنید. در این اتاق خواب زیبا، دکور ماسک‌های آفریقایی صاحب‌خانه، رنگ و طرح به اتاق افزوده‌اند و تا حد زیادی نمایانگر شخصیت صاحب‌خانه هستند.

راهنمای جامع انتخاب تابلو سه تکه؛ گزینه‌ای که این روزها ترند شده است!

این اتاق رنگارنگ و سرگرم‌کننده، قدرت تأثیر‌ فرشی با رنگ‌های زنده در جذابیت فضا را نشان می‌دهد. با وجود خطوط ساده، رنگ‌های خنثی و وسایل تزئینی کم در اتاق خواب‌های مدرن متداول، ظاهر آنها ابدا خسته ‌کننده و بی‌روح نیست. فقط یک تغییر کوچک، مثل نصب این چراغ قاصدکی در اتاق، باعث می‌شود به جذابیت اتاق افزوده شود. با اینکه رنگ‌های ملایم و خنثی یکی از نشانه‌های دکوراسیون مدرن هستند، ولی جلوه‌هایی از رنگ‌های تند و تیز هم فضا را از بی‌روحی نجات می‌دهد. قرمز و نارنجی جزو رنگ‌های شادِ پرطرفدارند، ولی از رنگ‌های موردعلاقه‌ی دیگر هم می‌توان استفاده کرد.

در مقاله بعدی حتما راجع به مجله خبری دکوراسیون های کوچک هم صحبت خواهیم کرد. نیمکت‌های زیر پنجره که هم جایی برای استراحت در کنار پنجره و منظره منزل هستند هم از لحاظ کاربردی، دارای کشو و کمد هستند و به جادار شدن اتاق شما کمک می‌کند. در دکور اتاق‌ خواب‌هایی که در قسمتی از کنار پنجره قناسی دارند معمولا از این ترفند استفاده می‌کنند تا کجی دیوار را بپوشانند. ۱۹- یکی از مزایای اتاق خواب های به سبک اسکاندیناوی ها این است که حس زیبایی شناسی آن ها اجازه به التقاط قطعاتی مانند طرح های جالب و مجسمه هایی که دیوار پشتی را پوشش داده اند، می دهد. ۱۶- سنگ مرمر یک راه حل جالب برای دیزاین اتاق خواب های لوکس است !

در ادامه چند مدل اتاق خواب دخترنه نوجوان یا تزیین اتاق خواب دخترانه مناسب نوجوان را خواهید دید. در این مطلب درباره برخی از کلیدی‌ترین مواردی که باید در طراحی دکوراسیون اتاق خواب به آن‌ها توجه شود، از جمله انتخاب تخت، رنگ‌بندی و روشنایی و همچنین برخی از انواع مدل‌های دکوراسیون اتاق خواب صحبت کردیم. اگر شما نیز تجربه‌ای از طراحی دکوراسیون اتاق خواب دارید و یا با ترندهای جدید طراحی داخلی اتاق آشنا هستید، حتما آن را با ما در میان بگذارید. در انتهای این مطلب پیشنهاد می کنیم مقاله روش های داشتن اتاق‌ خواب آرامش‌ بخش و تغییر دکوراسیون اتاق خواب با ۶ ایده ساده و کم هزینه را چهت یافتن ایده های مناسب و چدید بخوانید. یکی دیگر از جنبه‌های اصلی دکوراسیون اتاق خواب، که احتمالا شما نیز از اهمیت آن غافل نیستید، رنگ آمیزی اتاق است. از آن‌جایی‌که اتاق خواب، محلی برای آرامش و استراحت است، رنگ‌های انتخاب شده نیز باید آرامش‌بخش باشند.

  • در ادامه روش هایی برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب بزرگ را پیش رو خواهید داشت.
  • مبنا و اصول کار حرفه ای خود قرار داده و جهت تحقق آن از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد .
  • نحوه تزئین اتاق خواب، رنگها، پارچه ها و متریالهای به کاررفته، مبلمان.
  • دیواری که در پشت تخت خواب قرار دارد می تواند برای انجام این کار مناسب باشد.

چهارچوب تخت و یا تخته بالای تخت در چند سال گذشته تبدیل به یکی از عناصر مهم در طراحی داخلی اتاق خواب شده است. تخته بالای سر معمولا به طور مستقیم جلوی دیوار قرار می‌گیرد و گاهی ارتفاعی بلند حتی تا سقف دارد. برای مثال می‌توان روی آن آیینه نصب کرد و یا آن را با پارچه‌های تزئینی پوشاند. همچنین بهتر است این تخته به منظور آزاد کردن جریان هوا و انرژی ۳ تا ۵ سانتیمتر از دیوار پشت خود فاصله داشته باشد. اگر به الگوها یا بافت های قوی علاقه دارید، از استفاده از آنها در اتاق خواب کوچک نترسید.از یک الگوی چشمگیر یک ویژگی بسازید، خواه روی دیوارها باشد یا مبلمان نرم.